Arguvan yöneticileri, vatandaşların sorunlarını dinledi

Arguvan yöneticileri, vatandaşların sorunlarını dinledi
Arguvan yöneticileri, vatandaşların sorunlarını dinledi
MALATYA (AA) - Arguvan Kaymakamı Selçuk Yosunkaya ile Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, Çakmak Mahallesi'nde yaşayan vatandaşların sorunlarını...

MALATYA (AA) - Arguvan Kaymakamı Selçuk Yosunkaya ile Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, Çakmak Mahallesi'nde yaşayan vatandaşların sorunlarını dinledi. 

Yosunkaya ile Kızıldaş, mahalle gezilerinin ilkine Çakmak Mahallesiyle başladı. Mahalle Muhtarı Bülent Çakmak'la görüşen Yosunkaya ve Kızıldaş, Çakmak'dan özellikle alt yapı sorunlarına ilişkin bilgiler aldı.  

Kızıldaş, burada yaptığı konuşmada, ilçedeki alt yapıyla ilgili sorunlarını Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır'a ilettiklerini, Çakır'dan Mart ayı sonrasında gerekli desteğin sağlanacağı sözünü aldıklarını aktardı. 

Muhtarlığın ardından yaşlı bir kadının evini ziyaret eden Kaymakam Yosunkaya, yaşlı kadının sorunlarını dinledi ve evinin çatısının onarılması için ilgililere talimat verdi.

Mahalle ziyaretlerinde Yosunkaya ve Kızıldaş'a Garnizon Komutanı Hüseyin Şimşekkaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Özmen Düz, İlçe Mal Müdürü Mesut Apaydın, İlçe Tarım Müdürü Hüseyin Gazi Karadağ, Arguvan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı İlçe Müdürü  Şengül Üşen, Arguvan Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlusu Dr. Yakup İriağaç da eşlik etti.