Başkan Çakır, Darande'de incelemelerde bulundu

Başkan Çakır, Darande'de incelemelerde bulundu
Başkan Çakır, Darande'de incelemelerde bulundu
MALATYA AA - Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Darende ilçesinde incelemelerde bulundu.Çakır, Büyükşehir Belediyesinin ilçede...

MALATYA AA - Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Darende ilçesinde incelemelerde bulundu.

Çakır, Büyükşehir Belediyesinin ilçede yürüttüğü sıcak asfalt, yol genişletme ve istinat duvarı yapımı çalışmalarını denetledi.

Çakır, Günpınar, Karaoğuz, Yenice, Şuğul ve Aşağıulupınar Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi, halka çalışmalar hakkında bilgi verdi, sorunları dinledi.

Çakır, her yere hizmet verdiklerini belirterek, ekiplerin bütün ilçelerde çalışma yürüttüğünü söyledi. 

Hizmetleri sadece altyapıyla sınırlı bırakmadıklarını kaydeden Çakır, "Bütün ilçelerimize kültür merkezleri, spor merkezleri ve semt konakları yapacağız. Çok çalışacağız. Her zaman halkımızın yanında olacağız" diye konuştu.

Darende Belediye Başkanı Süleyman Eser de Büyükşehir Belediyesinin ilçedeki çalışmalarından memnuniyet duyduklarını belirterek, yetkililere ve çalışanlara teşekkür etti.

Çakır'a, incelemeleri sırasında AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı,  AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Şimşek, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertan Mumcu, Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Alican Bozkurt ve Büyükşehir Belediye Meclisi üyeleri eşlik etti.