Başkan Eser'den Erzurum Valisi Altıparmak'a ziyaret

Başkan Eser'den Erzurum Valisi Altıparmak'a ziyaret
Başkan Eser'den Erzurum Valisi Altıparmak'a ziyaret
MALATYA (AA) - Darende Belediye Başkanı Süleyman Eser, Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak'ı ziyaret etti.Darende Belediyesinden yapılan yazılı...

MALATYA (AA) - Darende Belediye Başkanı Süleyman Eser, Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak'ı ziyaret etti.

Darende Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Altıparmak, makamında gerçekleşen ziyarette yaptığı konuşmada, nezaketinden dolayı Eser'e teşekkür etti.

Darende'nin ismini tarihi, manevi atmosferi ve yetiştirdiği insanlarıyla duyurduğunu belirten Altıparmak, "Başkan Eser'in Darende'yi bulunduğu konumdan çok daha ileri seviyelere taşıyacağına inanıyorum. Eski görev yerlerimden Arguvan'ı, Darende'yi ve Malatya'yı ziyaret etmeyi arzuluyorum" ifadelerini kullandı.

Eser de Malatya Sağlık Müdürlüğü yaptığı dönemde Arguvan Kaymakamlığını yürüten Altıparmak ile Malatya'da başlayan güzel dostlukları olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

"Eski bir dost olarak bu gün kendilerini Erzurum Valisi olarak görmekten ve ziyaret etmekten mutluluk duydum. Sayın Valimiz, ülkemizin önemli kentlerinden biri olan Erzurum'da güzel ve örnek çalışmalarla hizmet ediyor. Eski günleri yad ettik. Kendilerini Malatya'da ve Darende'de misafir etmek istiyoruz."


  ETİKETLER:

  Malatya

  ,

  Belediye

  ,

  başkan

  ,

  Arguvan

  ,

  hizmet