Başkan Eser'den Milletvekili Sarı'ya "hayırlı olsun" ziyareti

Başkan Eser'den Milletvekili Sarı'ya "hayırlı olsun" ziyareti
Başkan Eser'den Milletvekili Sarı'ya "hayırlı olsun" ziyareti
MALATYA (AA) - Darende Belediye Başkanı Süleyman Eser, AK Parti'den Adana Milletvekili seçilen Darendeli Fatma Güldemet Sarı'yı ziyaret ederek...

MALATYA (AA) - Darende Belediye Başkanı Süleyman Eser, AK Parti 'den Adana Milletvekili seçilen Darendeli Fatma Güldemet Sarı'yı ziyaret ederek "hayırlı olsun" dileklerini iletti.

Darende Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Adana'da gerçekleşen ziyarette konuşan Sarı, ziyaretinden dolayı Eser'e teşekkür etti.

El ve gönül birliğiyle ülkenin, Adana'nın ve Darende'nin daha fazla gelişmesine gayret edeceklerini ifade eden Sarı, "Darende'nin biz de çok ayrı bir yeri var, babamızın orada eser ve hizmetleri var. İnşallah ona yakışır bir evlat olarak bizler de onun izinden gitmeye çalışırız. Darende'nin sorunlarının çözüme kavuşması için sizlerle her zaman diyalog ve işbirliği içerisinde olacağız. Bu vesile ile şahsınıza ve tüm Darendeli hemşehrilerimize geçirdiğimiz süreçte sağladıkları destekten dolayı teşekkür ediyor, hepsini saygıyla selamlıyorum" ifadelerini kullandı. 

Eser de genel seçimin ardından yaşanan sürecin kısa sürede ülkenin hayrına ve güzel bir şekilde sonuçlanacağına inandığını belirtti. 

Eser, ayrıca bu dönem İstanbul 'dan Halis Dalkılıç ve Ankara 'dan da Zuhal Topçu'nun Darendeli milletvekili olarak TBMM'de görev yapacağını kaydetti.

Sarı ve Eser, daha sonra Adana'daki bazı Darendeli iş adamları ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.