Belediyeden yeni doğan bebeklere "hoşgeldin" hediyesi

Belediyeden yeni doğan bebeklere "hoşgeldin" hediyesi
Belediyeden yeni doğan bebeklere "hoşgeldin" hediyesi
MALATYA (AA) - Yeşilyurt Belediyesi tarafından Hayat Seninle Güzel Projesi kapsamında bebek sahibi olanlara çeşitli hediyeler verildiği...

MALATYA (AA) - Yeşilyurt Belediyesi tarafından Hayat Seninle Güzel Projesi kapsamında bebek sahibi olanlara çeşitli hediyeler verildiği bildirildi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, ilçede yeni bebek sahibi olan ailelerin evlerinde ziyaret edilerek hayırlı olsun dileklerinde bulunulduğu ve hazırlanan bebek paketinin armağan edildiği belirtildi.

Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, proje kapsamında Salköprü Mahallesi'nde yaşayan Tuğba ve Yusuf Demirtaş çiftinin ikiz bebeklerini ziyaret etti.

Polat, Hayat Seninle Güzel Projesini hayata geçirerek ilk ziyaretlerini gerçekleştirdiklerini belirterek, "Yeşilyurt Belediyesi olarak her zaman halkımızın iyi gününde de kötü gününde de yanlarında olacağımızı ifade etmek istiyorum. Gerçekleştirdiğimiz bu projeyle inşallah Yeşilyurt'umuzda yeni doğan tüm bebeklerimizi evlerinde ziyaret ederek hoş geldin hediyemizi sunacağız" ifadelerini kullandı.

Tuğba ve Yusuf Demirtaş çifti ise Polat'ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler. 


  ETİKETLER:

  Malatya

  ,

  hayat

  ,

  Belediye

  ,

  Armağan

  ,

  Proje

  ,

  zaman