Büyükşehir Belediyesi Salköprü Spor Salonu'nu hizmete hazırladı

Büyükşehir Belediyesi Salköprü Spor Salonu'nu hizmete hazırladı
Büyükşehir Belediyesi Salköprü Spor Salonu'nu hizmete hazırladı
MALATYA (AA) - Malatya Büyükşehir Belediyesinin Salköprü Spor Salonu'nu onararak hizmete hazırladığı bildirildi.Büyükşehir Belediyesinden yapılan...

MALATYA (AA) - Malatya Büyükşehir Belediyesinin Salköprü Spor Salonu'nu onararak hizmete hazırladığı bildirildi.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Malatya İl Özel İdaresi tarafından yapımına başlanan ancak Malatya'nın büyükşehir olmasıyla Büyükşehir Belediyesine devredilen Salköprü Mahallesi'ndeki Salköprü Spor Salonu, Büyükşehir Belediyesince onarıldı, çevre düzenlemesi yapıldı.

Salon, sporcuların hizmetine sunulacak hale getirildi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, kültürel, sosyal ve sportif tesislere büyük önem verdiklerini belirterek, "Bilindiği gibi ilk göreve geldiğimiz 2009 yılından bu yana şehrimize çok sayıda sosyal tesis kazandırdık. Semt konakları, çok amaçlı sosyal tesisler, yaşam ve spor merkezi, kadın kültür ve spor merkezi bu tesislerimizden bazıları. Salköprü Spor Salonumuzun da eksikliklerini gidererek hizmete hazır hale getirmiş bulunuyoruz. Kısa zamanda bu salonumuzu hizmete açarak vatandaşlarımızın özellikle de gençlerimizin istifadesine sunacağız" ifadelerini kullandı.