Çakır, yol çalışmalarını denetledi

Çakır, yol çalışmalarını denetledi
Çakır, yol çalışmalarını denetledi
MALATYA (AA) - Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Hekimhan ilçesinde yürütülen yol çalışmalarını denetledi.Büyükşehir Belediyesinden...

MALATYA (AA) - Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır , Hekimhan ilçesinde yürütülen yol çalışmalarını denetledi.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Büyükşehir Belediyesi, Hekimhan ilçesinde 15 kilometrelik grup yolunda bakım ve genişletme çalışmaları yürütüyor.

Güçlü, Akpınar, Nakışlı, Gelengeç, Kurşunlu Mahallelerini birbirine bağlayan grup yolu Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından standartlara uygun hale getiriliyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, bölgede yürütülen yol çalışmalarını inceleyerek, çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Hekimhan ilçesinin farklı birçok yerinde yol çalışmaları yaptıklarını belirten Çakır, yapılacak ve yeni açılacak yollarla Malatya'nın bütün ilçelerine ulaşımın daha güvenli olacağını belirtti.

Grup yolunda uzun süredir çalıştıklarını kaydeden Çakır, "Ekiplerimiz uzun zamandır bu bölgede çalışıyor. Bu yolumuz Darende'ye kadar uzanıyor. Ekiplerimiz yolda ilk olarak altyapı çalışmaları yaptılar. Kısmi olarak yol genişletme çalışmaları da yaptılar. Son olarak asfalt serimi yapılacak" ifadelerini kullandı.