CHP Arguvan İlçe Başkanı Ulaş Çopur oldu

CHP Arguvan İlçe Başkanı Ulaş Çopur oldu
CHP Arguvan İlçe Başkanı Ulaş Çopur oldu
MALATYA (AA) - CHP Arguvan İlçe Başkanı Ulaş Çopur oldu. CHP Arguvan İlçe Başkanlığı Olağan Kongresi Arguvan Belediyesi Konferans Salonu'nda...

MALATYA (AA) - CHP Arguvan İlçe Başkanı Ulaş Çopur oldu. 

CHP Arguvan İlçe Başkanlığı Olağan Kongresi Arguvan Belediyesi Konferans Salonu'nda yapıldı.

Seçime tek liste halinde giren Ulaş Çopur, oylamaya katılan 72 delegenin tamamının oyunu alarak CHP Arguvan İlçe Başkanlığı'na seçildi.

Yönetim Kurulu üyeleri de Naile Yıldırım, Gülegül Üstün, Barış Karael, Hüseyin Kamil Balı, Turan Aslantürk, Muhsin Korkmaz, Avni Çıplak, Mehmet Çelik, İsmail Özalp ve Niyazi Akbaba oldu.

İl Kongre delegelerinin de seçildiği kongrede konuşan CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, Arguvan'a yakışır bir seçim atmosferi yaşandığını belirterek, yeni başkan Ulaş Çopur'u tebrik etti. 

Kadınların partilerinde yer almasının sevindirici bir durum olduğunu dile getiren Kiraz, "Partimiz açısından umut vadedici. Kadınlar mutlaka siyasete adım atmalı daha fazla yönelmeli. Yeni seçilen arkadaşlarımıza başarılar diliyorum" dedi. 

CHP Arguvan İlçe Başkanı Ulaş Çopur da partililere teşekkür ederek, "Elimizden geleni yapacağımıza partimizin çıtasını daha da yukarılara çıkaracağımıza inanıyorum" ifadesini kullandı.