CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba Akçadağ'da

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba Akçadağ'da
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba Akçadağ'da
MALATYA (AA) - CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba, Akçadağlı vatandaşlarla bir araya geldi. CHP Malatya İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya...

MALATYA (AA) - CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba, Akçadağlı vatandaşlarla bir araya geldi. 

CHP Malatya İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Ağbaba, beraberinde İl Başkan Yardımcıları İbrahim Çakır, Merdan Demirtaş ve parti yöneticileriyle ilçeye bağlı Yaylımlı, Bayramuşağı, Gürkaynak, Kürecik, Büyükçimiş, İkinciler ve Ören mahallelerini ziyaret etti. 

Buralarda vatandaşlarla bir araya gelen Ağbaba, destekleri dolayısıyla vatandaşlara teşekkür etti. 

4 yıl boyunca hiçbir Malatyalı'nın yüzünü yere baktırmadığını belirten Ağbaba, gece gündüz demeden mağduriyetin ve hukuksuzlukların karşısında olmaya çalıştığını, kimseyi ayırmadan demokrasi, barış, özgürlük mücadelesinin hep en önünde yer aldığını ifade etti.  

Koalisyon çalışmalarına da değinen Ağbaba, hedefledikleri koalisyonun olması durumunda sorunları ortadan kaldıracaklarını belirtti. 

CHP'nin kuracağı bir azınlık hükümetiyle MİT, Eğitim ve İç Güvenlik Yasasının tamamen ortadan kaldırılabileceğini dile getiren Ağbaba, "CHP, bir sorumluluk üstlenmiş durumda. CHP İktidarı sadece Türkiye için değil komşularımız için de büyük önem taşıyor. CHP İktidar olursa Ortadoğu 'ya barış gelir" değerlendirmesinde bulundu.