CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba esnafı ziyaret etti

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba esnafı ziyaret etti
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba esnafı ziyaret etti
MALATYA (AA) - CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, genel seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaşlarla bir araya...

MALATYA (AA) -  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, genel seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

CHP Malatya İl Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, Ağbaba, Akpınar Mahallesi'ni ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla görüştü.

Partilerinin önemli projeleri hayata geçireceğini belirten Ağbaba, "Üreticilerin borçlarını sıfırlayacağız. Kayısıya alan bazlı destek vereceğiz. Emekliye Ramazan ve Kurban bayramlarında birer maaş ikramiye vereceğiz. Sosyal yardımları iki kat artıracağız" ifadelerini kullandı.

Malatya için gece gündüz demeden çalıştığını dile getiren Ağababa, esnaf ve vatandaşlardan destek istedi. Ağbaba, şunları kaydetti:

"Malatya'nın hakkını savunan benim. Malatya'nın sorunlarını dile getiren benim. Malatya'nın kayısısını, emeklinin hakkını savunan benim. Dört yıldan beri gece demeden, gündüz demeden Malatya için çalıştım. CHP'li,  MHP 'li, AKP'li, HDP'li diye ayırmadan, herkese eşit davrandım. Her Malatyalı için çaba harcadım. Malatya milletvekilliği yaptım. Oy versin, vermesin herkese hizmet ettim. Şimdi de tüm Malatyalılardan destek istiyorum."