Darende Belediye Başkanı Eser'den ziyaret

Darende Belediye Başkanı Eser'den ziyaret
Darende Belediye Başkanı Eser'den ziyaret
MALATYA (AA) - Darende Belediye Başkanı Süleyman Eser, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Celalettin Lekesiz'i ziyaret etti.Darende Belediyesinden yapılan...

MALATYA (AA) - Darende Belediye Başkanı Süleyman Eser, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Celalettin Lekesiz'i ziyaret etti.

Darende Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Eser Lekesiz'i makamında ziyaret ederek bir süre görüştü. 

Ziyarette Lekesiz, Darende'nin huzurlu bir ilçe olduğunu, bunun ilçenin manevi atmosferinden kaynaklandığını belirtti.

Darende'yi gerek sosyal medya, gerekse de basın ve dostları aracılığıyla yakından takip ettiğini ifade eden Lekesiz, turizmi, sahip olduğu değerleriyle önemli bir cazibe merkezi olan Darende'nin geniş bir vizyona sahip ve ufku açık doktor bir belediye başkanı tarafından yönetiliyor olması geleceğinin daha da aydınlık olacağının habercisi olduğunu kaydetti. 

Eser de Darende'de görev yapan yöneticileri yüksek makamlarda görmekten büyük mutluluk duyduğunu belirterek, "Malatya İl Sağlık Müdürlüğü yaptığımız dönemde kısa bir süre Darende'de Kaymakamlık ardından bazı illerde valilik görevlerinde bulundunuz. Bugün ise Emniyet Genel Müdürlüğü gibi önemli bir makamdasınız. Birlikte çalıştık. Biz ve hemşehrilerimiz sizi her zaman hayırla ve güzelliklerle anmaktayız. Tecrübe ve deneyimlerinizi emniyet teşkilatımızda taçlandıracağınıza inanıyoruz" ifadelerini kullandı. 

Darende'de güzel gelişme ve çalışmalar olduğunu anlatan Eser, yaşanan değişimi görmek üzere Lekesiz'i ilçeye davet etti.