Darende MYO'da görev değişimi

Darende MYO'da görev değişimi
Darende MYO'da görev değişimi
MALATYA (AA) - İnönü Üniversitesi Darende Bekir Ilıcak Meslek Yüksekokulu (MYO) Müdürlüğü'ne, Ziraat Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Nihat Tursun...

MALATYA (AA) - İnönü Üniversitesi Darende Bekir Ilıcak Meslek Yüksekokulu (MYO) Müdürlüğü'ne, Ziraat Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Nihat Tursun atandı.

Tursun, düzenlenen törenle görevi Rektör Danışmanı Doç. Dr. Cafer Mum'dan devraldı. 

Törende konuşan Mum, yürütmekte olduğu Rektör Danışmanlığı göreviyle ilgili çalışmalara daha fazla vakit ayırabilmek amacıyla görevden ayrıldığını söyledi.

Görev yaptığı süre zarfında daima destek gördüğü İlçe Kaymakam Bünyamin Kuş, Belediye Başkanı Süleyman Eser ve eski Belediye Başkanı İsa Özkan'a teşekkür eden Mum, şunları kaydetti:

"Yüksekokulumuzun gerek akademik gerekse idari personeline de gönülden teşekkür ediyorum. Kendileriyle uyumlu ve başarılı 2 yıl geçirdiğimizi düşünüyorum. Yeni müdürümüzle burayı çok daha iyi noktalara taşıyacaklarına inanıyorum. Okulumuzu yaptıran ve öğrencilerimize burs desteği veren, kendilerine ilettiğimiz her sorunumuzla yakından ilgilenen Sayın Dr. Erman Ilıcak'a ve Rönesans Eğitim Vakfına da ayrıca teşekkür ediyorum. Darende Bekir Ilıcak Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevine atanan sayın Prof. Dr. Nihat Tursun'u yeni görevi nedeniyle kutluyor, başarılar diliyorum."

Tursun da yeni görevinde elinden geleni yapacağını belirterek, "MYO'ya katkı sunabilirsek ne mutlu bize. Amacımız, ülkeye, şehrimize ve üniversiteye hizmet etmektir" dedi.