Doğanşehir'de su ve kanalizasyon çalışmaları

Doğanşehir'de su ve kanalizasyon çalışmaları
Doğanşehir'de su ve kanalizasyon çalışmaları
MALATYA (AA) - Malatya Büyükşehir Belediyesi, Doğanşehir ilçesi sanayi sitesinin su ve kanalizasyon sorununu çözüyor.Büyükşehir Belediyesinden...

MALATYA (AA) - Malatya Büyükşehir Belediyesi, Doğanşehir ilçesi sanayi sitesinin su ve kanalizasyon sorununu çözüyor.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Doğanşehir Sanayi Sitesi'nin 30 yıllık su ve kanalizasyon sorunu çözüme kavuşturuyor.

MASKİ Genel Müdürü Özgür Özdemir, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede, Doğanşehir Sanayi Sitesi esnafının uzun zamandır yaşadığı sorunu en kısa sürede çözeceklerini ifade ederek, zeminin sert ve kayalardan oluşması nedeniyle çalışmalarının yavaş ilerlediğini belirtti.

İlçe sanayi sitesi esnafının 31 yıllık sorununu çözdüklerini vurgulayan Özdemir, "Su ve kanalizasyon hattından dolayı büyük sıkıntılar çekiyordu. Personellerimizin de özverili çalışmaları neticesinde sitedeki altyapı problemini çözüme kavuşturacağız. Projenin büyük bir kısmı tamamlandı. Bir aksilik çıkmazsa 2015 yılı içinde, kanalizasyon, içme suyu ve parsel bacası çalışmalarını tamamlayacağız" ifadelerini kullandı. 


  ETİKETLER:

  Malatya

  ,

  ilçe

  ,

  sanayi

  ,

  Büyükşehir

  ,

  2015