"En Güzel Aile Hatıraları Kompozisyon Yarışması"

"En Güzel Aile Hatıraları Kompozisyon Yarışması"
"En Güzel Aile Hatıraları Kompozisyon Yarışması"
- İbrahim Şaşma, "Duvarlarla Hasbihal" adlı kompozisyonla birinci oldu

MALATYA (AA) - Malatya Kent Konseyi Genel Sekreterliği tarafından başlatılan "Hazinemiz Ailemiz" adlı proje kapsamında düzenlenen "En Güzel Aile Hatıraları Kompozisyon Yarışması"nın sonuçları açıklandı. 

Kent konseyinden yapılan yazılı açıklamaya göre, yarışmada, İbrahim Şaşma "Duvarlarla Hasbihal" ile birinci, Derya Ödemiş "Kocaman Bir Poşette Mandalina" ile ikinci, Nesrin Yaylar "Bir Kaderden Geçen Bin Sevgili Hayatlar" ile üçüncü, Hakan Yağız Bozdemir "İki Ceviz Bir Babam" ile dördüncü, Muhammed Kılınç "Gözlerden Süzülen Tebessümler" ile beşinci oldu.

Yarışmada, birinciye tam, ikinciye yarım, üçüncüye çeyrek altın , dördüncü ile beşinciye ise dolma kalem ve ajanda hediye edildi.

Kent Konseyi Genel Sekreteri Ali Yıldırım, ailenin önemine olduğunu belirterek, yarışmaya il içinden ve dışından yoğun katılımın olmasının son derece memnun edici olduğunu kaydetti.

Programa, kompozisyon değerlendirme jürisinde yer alan İnönü Üniversitesi Türkçe Bölümü Öğretim Görevlisi Doç. Dr. İlhan Erdem, Türkçe Öğretmeni Naci Eroğlu, Gazeteci- Yazar Mehmet Zeki Dinçarslan ve çok sayıda yarışmacı katıldı.


  ETİKETLER:

  Altın

  ,

  Malatya

  ,

  Hediye

  ,

  Aile

  ,

  Proje

  ,

  Gazeteci

  ,

  yazar

  ,

  kent

  ,

  derece

  ,

  ödemiş