Erkoç'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Malatya kayısısı

Erkoç'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Malatya kayısısı
Erkoç'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Malatya kayısısı
MALATYA (AA) - Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç'un, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaret eden...

MALATYA (AA) - Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç'un, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'ı ziyaret eden Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) heyetinde bulunduğu ve kayısı ikram ettiği bildirildi.  

Malatya TSO'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, 81 il ve 160 ilçeden gelen 365 oda ve borsa başkanı ile birlikte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ziyaret etti.  

Heyette, TSO Başkanı Erkoç da yer aldı. Erkoç, ziyarette, Erdoğan'a kayısı ikram ettiğini belirterek, şunları anlattı:

"Cumhurbaşkanlığı sarayını bize gezdirdiler. Çok gururlandık. Kendilerine de memnuniyetimizi dile getirdik. Hakikaten Türkiye'nin yüz akı bir saray olmuş. Emeği geçenlerin eline sağlık. Sayın Cumhurbaşkanımız ile ekonomik meseleler hakkında istişarede bulunduk. İş dünyası olarak görüşler sayın Cumhurbaşkanımıza aktarıldı. Kendisi de bizleri kırmadı dinledi. Ben kendilerine bizi kabul ettikleri için bir kez daha şükranlarımı sunuyorum. Oldukça verimli bir ziyaret oldu."