Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- Malatya bağımsız milletvekili adayı Ölmeztoprak: "Biriktirdiğimiz deneyimlerimizi yeniden siyasal hayata aktarmak üzere 7 Haziran seçimleri için müracaatta bulundum"

MALATYA (AA) - Malatya bağımsız milletvekili adayı Münir Doğan Ölmeztoprak, biriktirdiği deneyimleri yeniden siyasal hayata aktarmak üzere 7 Haziran seçimleri için müracaatta bulunduğunu belirtti. 

Hilton Ötel'de basın toplantısı düzenleyen Ölmeztoprak, 7 Haziran genel seçimine katılacak tüm vekil adaylarına başarılar diledi. 

 1991 yılındaki genel seçimlerde tercihli oy rekoru ile Anavatan Partisi'nden birinci sıradan Malatya Milletvekili seçildiğini ve o dönem de TBMM 'nin en genç milletvekilleri arasında yer aldığını anlatan Ölmeztoprak, bu seçimde de başarıyla çıkmayı ümit ettiğini söyledi. 

Bağımsız aday olma gerekçelerini anlatan Ölmeztoprak, "Dün Malatya'daydım, bugün Malatya'dayım. Kısmet olursa yarın yine Malatya'da olacağım inşallah. Yarım kalan hizmetlerin devamı için ayrıca ülkemizin içinde bulunduğu dar boğazdan, kaos ortamından çıkarılması için yaşadığımız, biriktirdiğimiz deneyimlerimizi yeniden siyasal hayata aktarmak üzere 7 Haziran seçimleri için müracaatta bulundum" dedi.