Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık ve AK Parti Malatya Milletvekili adayları Çakır'ı ziyaret etti

MALATYA (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık ve AK Parti Malatya Milletvekili adayları Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır'ı ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Çakır, Malatya'da seçimlerin bugüne kadar hep istikrarlı geçtiğini bu dönemde de yine kentte seçimin huzur içerisinde geçmesinin en büyük temennileri olduğunu söyledi.

Halkın iradesini sandıkta göstereceğini ifade eden Çakır, "Tabi ki politikalar ortaya konacak, siyaset ortaya konulacak. Halk güvendiği, kendisini yönetmesini istediği kimse ona oy verecek. Halkın iradesi her şeyin üzerinde" dedi.

Büyükşehir belediyesi olduktan sonra Malatya'nın her noktasında sorumlu olduklarını vurgulayan Çakır, "Her noktasına daha kaliteli daha kalıcı hizmetlerin gitmesi, her bölgenin kalkınması, sağlıklı kentlerin oluşması anlamında ve yaşanabilir şehirlerin oluşması anlamında çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Her seçimden sonra adeta yeni bir kalkınma döneminin oluştuğuna hep şahit olduk" diye konuştu.

Çakır, 7 Haziran genel seçimlerinden sonra Türkiye 'nin hem ekonomik  anlamda hem de diğer alanlarda büyük projelerle kalkınmasının daha da hızlanacağını ifade etti. 

Ziyarette,  Öznur'un yanı sıra AK Parti Malatya milletvekili adayları Taha Özhan, Bülent Tüfenkci, Mustafa Şahin, Nurettin Yaşar ve AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı da yer aldı.