Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- MHP Malatya milletvekili adayları, Darende ilçesini ziyaret etti

MALATYA (AA) -  MHP Malatya milletvekili adayları Arif Yıldız, Hakan Yılmaz, Hakan Kalkan ve Mehmet Ali Özpolat, genel seçim çalışmaları kapsamında Darende ilçesini ziyaret etti.

MHP İl Başkanı Mehmet Erdem'in de eşlik ettiği ziyarette, adaylar ilçede kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve esnafla görüştü.

Heyet, ilk olarak ilçe teşkilatıyla bir araya gelerek, 7 Haziran'da yapılacak seçimler öncesinde değerlendirmelerde bulundu. Erdem, burada yaptığı konuşmada, 7 Haziran genel seçimleri kapsamında ilçeleri ziyaret ederek seçmenlerle kucaklaştıklarını söyledi.

Darende'nin Milliyetçi Hareketi samimi bir şekilde kucaklayan bir ilçe olduğunu ifade eden Erdem, "Darende'de güçlü ve iyi bir tabanımız var. İnşallah bu tabanı güçlendirerek, Darende'de arkadaşlarımızın da gayretiyle birinci parti olma yolunda ilerleyeceğiz" dedi. 

Daha sonra esnaf ziyaretinde bulunan Erdem ve milletvekili adayları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, Ziraat Odası ile Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nda başkan ve yöneticilerle bir araya geldi. 

MHP'li adaylar Darende Kaymakamı Bünyamin Kuş'u da ziyaret etti.