Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Malatya milletvekili Şahin ve milletvekili adayı Özhan, vatandaşlarla bir araya geldi

MALATYA (AA) - Genel seçimlerde yeniden aday gösterilen AK Parti Malatya milletvekili Mustafa Şahin, esnafı ziyaret etti. 

AK Parti İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Şahin, Yeni Sanayi Sitesi ve Kışla Caddesi'nde esnafı ziyaret ederek, dua ve desteklerini istedi. 

Şahin, 7 Haziran genel seçiminde Malatya'da 6'da 6 yapacaklarından hiç şüphelerinin olmadığını kaydetti.

- Milletvekili adayı Özhan'ın çalışmaları 

Öte yandan, AK Parti milletvekili adayı Taha Özhan da  AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ve AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Osman Güder ile Yeni Sanayi Sitesi ve Akpınar Mahallesi'ndeki esnafı ziyaret etti.

Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Özhan, AK Parti'nin seçim beyannamesi hakkında bilgi verdi. 

Seçim beyannamelerinin merkezinde insani kalkınma olduğunu ifade eden Özhan, şunları kaydetti:

"AK Parti olarak iktidara geldiğimizde alt orta gelir grubundaydık. 13 yıl içerisinde Türkiye 'yi üst orta gelir grubuna getirdik. İkinci yarı diye tarif ettiğimiz 2015 sonrasında da beyannamenin özü ve ana hedefi olan üst gelir grubuna Türkiye'yi çıkarmak istiyoruz. Bu, Türkiye'deki bütün dinamiklerin eğitimden sağlığa, sağlıktan kişi başına düşen gelire, kişi başına düşen gelirden temel yatırımlara kadar her şeyin baştan aşağı dönüşeceği anlamına geliyor. Beyannamenin temel hedefi Türkiye'yi üst gelir grubuna sokmaktır."