Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık ve AK Parti Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor

MALATYA (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık ve AK Parti Malatya Milletvekili adayları, 7 Haziran genel seçimleri kapsamında çalışmalarına devam ediyor.

AK Parti Malatya İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Çalık ve AK Parti Malatya Milletvekili adayları Taha Özhan, Nurettin Yaşar, Mustafa Şahin, Bayram Taşkın ve Bülent Tüfenkçi 7 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Akçadağ ve Yazıhan ilçelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Ziyaretlerde Çalık, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile beraber dimdik ayakta durduklarını belirterek, " Türkiye üzerinde oynanan büyük oyunlar var. Malatya üzerinde oynanan büyük oyunlar var ama Akçadağ bence bu büyük oyunu bozar. Biz Akçadağ için çalıştık ve 12 yıl boyunca çok önemli hizmetler getirdik, getirmeye de devam edeceğiz" ifadesini kullandı.

Özhan da Akçadağ ve Yazıhanlılara gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederek, 7 Haziran'da yapılacak genel seçimde katılımın yüksek düzeyde olması için herkese büyük görev düştüğünü kaydetti.

Tüfenkci ise AK Parti'yi bizzat milletin kendisinin kurduğunu bundan sonra da istikametini ve rotasını milletin çizeceğini belirtti.