Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
MALATYA (AA) - AK Parti Malatya milletvekili ve milletvekili adayı Mustafa Şahin, Arapgir ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.AK Parti İl...

MALATYA (AA) - AK Parti Malatya milletvekili ve milletvekili adayı Mustafa Şahin, Arapgir ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, ilçe merkezinde ve mahallelerinde ziyaretlerde bulunan Şahin, vatandaşlarla sohbet etti.

Şahin, 7 Haziran'da yapılacak olan genel seçimde katılımın yüksek olması gerektiğine vurgu yaparak, vatandaşlardan bu konuya hassasiyet göstermelerini istedi.

Her oyun büyük bir öneminin olduğuna dikkat çeken Şahin, hizmetlerin, istikrar ve güvenin devamı adına seçimlerin büyük bir öneme sahip olduğunu kaydetti.

 

- AK Parti milletvekili adayı Yaşar, çeşitli ziyaretlerde bulundu

Kentte buluna bir otelde basın mensuplarıyla bir araya gelen Nurettin Yaşar, ardından Malatya Tabip Odası'nı ziyaret etti. 

Yaşar, burada yaptığı konuşmada, AK Parti'nin, klasik, bilinen kalıplar içerisinde bir parti olmadığını ifade ederek, "AK Parti, bir halk, millet, memleket hareketi ya da o bölgenin bastırılmış unsurlarının, ana unsurlarının, temel sahiplerinin başlattığı bir hareket" ifadelerini kullandı. 

Malatya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası'na da ziyaret gerçekleştiren Yaşar, son olarak Kışla Caddesi'nde esnaflarla bir araya geldi. 

Yaşar'a, ziyaretlerinde AK Parti Malatya milletvekili Ömer Faruk Öz, destek verdi. 

 

- AK Parti milletvekili adayı Özhan, esnaflarla bir araya geldi

Taha Özhan, seçim çalışmaları kapsamında Bakırcılar Çarşısı'nı gezerek esnaflarla sohbet etti. 

Esnafların ilgisiyle karşılaşan Özhan, vatandaşlardan hayır dualarını istedi.