Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Malatya milletvekili adayı Tüfenkci, Malatya Minibüsçüler ve Umumi Servis Araçları Esnaf Odası'nı ziyaret etti

MALATYA (AA) - AK Parti Malatya milletvekili adayı Bülent Tüfenkci, genel seçim çalışmaları kapsamında Malatya Minibüsçüler ve Umumi Servis Araçları Esnaf Odası'nı ziyaret etti. 

AK Parti Malatya İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Oda Başkanı Mesut İnce, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Sayın Bülent Tüfenkci, AK Parti İl Başkanlığı döneminden beri bizlerin sorunlarıyla yakından ilgileniyor. Yaşadığımız sıkıntılarda her zaman yanımızda olmuştur. Milletvekili olarak çıkmış olduğu bu yolda kendisine başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı. 

Tüfenkci de AK Parti'nin bir millet hareketi olduğunu belirterek, "Bugüne kadar odamızın tüm sorunlarıyla ilgilenmeye çalıştık. Seçilir milletvekili olursak bundan sonra da aynı istikamette, istişareyle yol yürümeye devam edeceğiz" dedi. 

Genel seçimlerin önemine işaret eden Tüfenkci, şunları kaydetti:

" Türkiye 'nin büyüme trendi çok önemli. Şehirde bazıları dedikodu çıkarabilir, 'AK Parti'ye ders verin' diyebilir. AK Parti'ye ders vermek demek millete ders vermek demektir. AK Parti'nin güçlü bir şekilde iktidar olması gerekiyor. Türkiye'nin dünyadaki imajının ve Türkiye'nin bölgesel lider olması için bu gerekli."

Ziyaret anısına İnce Tüfenkci'ye tablo hediye etti.