Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
MALATYA (AA) - CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağababa, 7 Haziran genel seçimleri çalışmaları kapsamında Çavuşoğlu Mahallesi sakinleriyle bir araya...

MALATYA (AA) - CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağababa, 7 Haziran genel seçimleri çalışmaları kapsamında Çavuşoğlu Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

CHP Malatya İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Ağbaba, bütün siyasi partilerin aday listelerine bakıldığında en sağlıklı ve en güzel listeyi CHP'nin oluşturduğunu belirtti.

Halkın yüzünü yere baktırtmayacaklarını, daha çok çalışacaklarını kaydeden Ağbaba, " Cumhuriyet Halk Partisi bugün dimdik ayaktaysa hala iktidarın en büyük adayıysa bunu herkesten önce burada bulunan temiz yürekli, cesur yürekli insanlara borçluyuz" ifadesini kullandı.

CHP iktidarında hiçbir gencin annesinin babasının eline bakmayacağını vurgulayan Ağbaba, "Bunu yaparken de AKP 'nin yaptığı gibi kendi yakınlarımızı, yeğenlerimizi, çocuklarımızı işe almayacağız. En çok mağduru, haksızlığa uğrayanları, yoksulu alacağız. Kayısıya alan bazlı destek vereceğiz. Kayısıya taban fiyat uygulayacağız" açıklamasında bulundu.