Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Malatya milletvekili adayı Özhan, Darende ilçesini ziyaret etti

MALATYA (AA) - AK Parti Malatya Milletvekili adayı Taha Özhan, 7 Haziran genel seçimleri kapsamında Darende ilçesini ziyaret etti.

AK Parti Malatya İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Özhan, Darende ilçesini ziyaret ederek genel seçimlerde destek istedi.

Güçlü ve yeni Türkiye 'yi hep birlikte inşa edeceklerini belirten Özhan, "7 Haziran'a yaklaştıkça şer odaklarının oyunları artacak. Onların kara planları, fitneler ve koalisyonları artacak. Biz de onlara karşı çelik yüreklerimizle destanlar yazmaya devam edeceğiz. Ak bir geleceğe Ak kadrolarla yürümeye devam edeceğiz. Bu noktada sizlerden de bir isteğimiz var. Hepimizin fazlasıyla uyanık olması ve herkesin etrafını uyarması lazım. Sizden ricamız Allah rızası için seçimlere sayılı günler kala etrafımızdakilere telefon açalım, seçimlere katılmalarını rica edelim. Seçimlere katılıyor musun? AK Parti'ye oy veriyor musun? diye soralım. Eğer katılım oranı bizim seçmenimiz de azalırsa biz bundan ciddi zarar görürüz" ifadelerini kullandı.

Daha sonra Darende Belediye Başkanlığını ziyaret eden Özhan, ayrıca seçim çalışmaları kapsamında Kışla Caddesi esnafıyla da bir araya geldi.