Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık, seçim çalışmalarını sürdürüyor

MALATYA (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, seçim çalışmaları kapsamında çeşitli temaslarda bulundu.

AK Parti Malatya İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Çalık, Uluköy, Geçitli, Gülümuşağı ve Aksu mahalleleri ile Adıyaman'ın Sincik ilçesini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Çalık, buralarda yaptığı konuşmalarda, AK Parti'nin Türkiye 'nin her noktasına hizmet götürdüğünü, bundan sonrada götürmeye devam edeceğini belirterek, "Milletimiz ilk günden beri AK Parti'ye sahip çıktı. Biz de üzerimize düşen hizmeti sizlerle buluşturmak istedik. İçme suyu ile ilgili olan sıkıntıları bugüne kadar çözdük. Sincik-Malatya-Adıyaman bağlantı yolu bizim için çok önemliydi. Yolumuzla ilgili sorunu çözdük" ifadelerini kullandı.

Türkiye'de artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını dile getiren Çalık, şunları kaydetti:

"Türkiye'de ilk kez 'insanı yaşat ki devlet yaşasın' sözünün ne demek olduğunu hepimiz gördük. Hastaneye gittiğimizde geçmişte yüzümüze bakmayan doktor bizi ayakta karşıladı. Önceden eczaneler önünde ilaç kuyruğunda beklerken şimdi istediğimiz eczaneden ilacımızı alabilir olduk. Yollarımızı yaptık, uçaklarımıza biniyoruz, okullarda çocuklarımızın kitapları sıralarının üzerinde hazır. Allah'a hamdolsun daha yapacak çok işimiz var."