Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Malatya Milletvekili adayları, seçim çalışmalarını sürdürüyor

MALATYA (AA) - AK Parti Malatya Milletvekili adayları, seçim çalışmalarına devam ediyor.

AK Parti İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, adaylar, Uçbağlar Mahallesi'ndeki toplantıda vatandaşlarla buluştu.

Burada konuşan AK Parti Malatya Milletvekili adayı Taha Özhan, aşkla, şevkle istedikleri neticeyi alacaklarını belirtti. Özhan, Malatya'nın AK Parti'ye en güçlü desteği veren iller arasında olduğunu anımsattı.

Milletvekili adayı Bülent Tüfenkci de 7 Haziran'da milletin bir tercih yapacağına değinerek, "İstikrar sürsün istiyorsanız, AK Parti'den yana tercihinizi kullanın. Birileri bir yerlerde projeler üretiyor, oyun oynamak istiyor. İnşallah 7 Haziran'da bu oyunu bozacağız" ifadelerini kullandı.

Milletvekili adayı Bayram Taşkın ise Uçbağlar Mahallesi'nin geride kalan 9 seçimde AK Parti'ye büyük bir destek verdiğini anımsatarak, 7 Haziran'da da aynı desteği vereceklerine inandığını belirtti.

Toplantıya Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan da katıldı.

Milletvekili adayı Nurettin Yaşar da Yazıhan ilçesini ve ilçeye bağlı mahalleleri gezdi.

Talepleri dinleyen Yaşar, AK Parti'nin gücünü milletten aldığını kaydetti.

Türkiye 'nin önüne konulmak istenen engelleri 7 Haziran'da hep birlikte aşacaklarını belirten Yaşar, kayısı için Ortak Akıl Platformu oluşturacaklarını bildirdi. Yaşar, bu platforma herkesin çözüm önerisiyle katılacağını kaydetti.