Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Malatya milletvekili adayları Özhan ve Şahin, çeşitli temaslarda bulundu

MALATYA (AA) - AK Parti Malatya milletvekili adayları Taha Özhan ve Mustafa Şahin, genel seçim çalışmaları kapsamında çeşitli temaslarda bulundu.

AK Parti İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Yeşiltepe Cami Derneği ile İnönü ve Hasanbey caddelerinde esnafla bir araya gelen Özhan, Türkiye 'nin tarihi bir seçime doğru gittiğini belirterek, istikrarın sürmesi adına vatandaşlardan destek istedi.

Özhan, ziyaretlerde yaptığı konuşmada, bu seçimin ne kadar önemli olduğunu son 1,5 aydır yaşananlara bakan vatandaşların anladığını belirtti. Özhan, "2002 seçiminden sonraki en kritik seçim olan önümüzdeki genel seçimlerde biz oyların azlığı-çokluğu tartışması yapmıyoruz. Çünkü yine AK Parti bu seçimde birinci parti olarak çıkacak ve iktidarı kuracaktır" ifadelerini kullandı.

- Milletvekili Şahin'den Hekimhan ilçesine ziyaret

AK Parti Malatya milletvekili adayı Mustafa Şahin de Hekimhan ilçesine bağlı Aşağı Girmana, Akpınar, Yukarı Girmana, Hüyücek, Dikenli ve Kocaözü mahallelerini ziyaret etti.

Ziyaretlerde konuşan Şahin, hizmet partileri olduklarını ve vatandaşların eksiklerini gidermek için gece gündüz çalıştıklarını kaydetti.

AK Parti'yi diğer partilerden ayıran yegane özelliğin milletin dertleriyle dertlenme anlayışı olduğunu belirten Şahin, "AK Parti iktidarları döneminde hep güneşli günler gördük ancak karanlık günleri de unutmamak lazım" dedi.