Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Malatya milletvekili adayı Özhan, seçim çalışmalarını sürdürüyor

MALATYA (AA) - AK Parti Malatya milletvekili adayı Taha Özhan, seçim çalışmalarına devam ediyor.

AK Parti İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Özhan, Kayısı Kent Muhtarlar Derneği'ni ziyaret etti. 

Muhtarların siyasal sistemin ve toplumsal yapının sinir uçları olduğunu belirten Özhan, "AK Parti döneminde muhtarlarımızın hem özlük hakları hem de genel olarak şartları iyileştirildi. Muhtarlarımız ilan edilmemiş birer belediye başkanı, vali, emniyet müdürüdür. Malatya'da 700 civarında muhtarımız var. Binbir güçlükle elde edilecek bilgilere muhtarlarımız sayesinde kolayca ulaşabiliyoruz. Bu hizmetler bundan sonra da devam edecektir" ifadelerini kullandı. 

Kritik bir seçim gerçekleşeceğini vurgulayan Özhan, şunları kaydetti:

"Bu seçim partiler arasında değil eski Türkiye ile yeni Türkiye arasında yapılacak bir seçim. 13 yıllık hizmetlerin ardından hem fiziki hizmetler hem de siyasal olarak Türkiye belirli bir olgunluk noktasına ulaştı. Bundan sonra bir derinlik kazanacak. Biz milletimizin basiretine güveniyoruz. Dokuz seçimdir bu basiret nasıl çok milimetrik bir şekilde, mükemmel bir mühendislikle milletin hayrına ortaya çıkmışsa, bu seçimde de çıkacağına inancımız tam."

Kayısı Kent Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Yağlıcı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Özhan'a başarılar diledi.

Özhan, Nasuhi Caddesi'ndeki esnafla da bir araya geldi.