Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Malatya Milletvekili Tüfenkci, Kale'de mahalle temsilcileriyle bir araya geldi

MALATYA (AA) - AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Kale ilçesinde partisinin mahalle temsilcileriyle bir araya geldi.

AK Parti İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Tüfenkci, AK Parti Kale İlçe Başkanlığında düzenlenen toplantıda, mahalle temsilcileriyle 1 Kasım'da yapılacak genel seçim öncesinde yürütülecek çalışmaları istişare etti.

Kale'nin her seçimde AK Parti'nin kalesi olduğunu belirten Tüfenkci, ilçenin bu özelliğiyle Malatya İl Teşkilatının gurur kaynağı olduğuna değinerek, "Bu gün bu toplantı vesilesiyle sizlerle bir arada olmak çok önemli. Mahalle temsilcileri olarak siz değerli kardeşlerimiz, tabanda vatandaşlarımızın nabzını en iyi tutan, aynı zamanda teşkilatın yükünü omuzlayan arkadaşlarımızsınız" ifadelerini kullandı.

Acılı günlerde siyaset yapmanın yüreklere ağır geldiğini vurgulayan Tüfenkci, şunları kaydetti:

"Gün siyaset yapma günü değildir. Her gün yüreğimizi dağlayan acı haberlerle sarsıldığımız bugünlerde tek yapmamız gerek terörü en şiddetli şekilde lanetlemek olmalı. Teröre ve teröriste destek olan, onun propagandasını yapan yayın organlarına, sivil toplum kuruluşlarına, tüm herkese karşı tavır almalıyız. Bu yaşanan acı olaylar Recep Tayyip Erdoğan 'a, Ahmet Davutoğlu'na veya AK Parti'ye karşı durma meselesinden çok daha öte. Terör artık ülke meselesi, milli bir mesele olma noktasına gelmiştir. Bunun için tüm kardeşlerimiz, özellikle de Kürt kardeşlerimiz, ciddi manada şiddete, teröre karşı dik durup başını kaldırmalı, tavrını göstermeli."

AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı da parti teşkilatlarında önemli bir görev üstlenen mahalle temsilcilerinin çalışmalarında büyük katkı ve destekleri olduğunu belirtti.