Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Malatya Milletvekili adayları, seçim çalışmalarına devam ediyor

MALATYA (AA) - AK Parti Malatya Milletvekili adaylarının seçim çalışmalarını sürdürdüğü bildirildi.

AK Parti İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, AK Parti Malatya Milletvekili ve 5. sıra adayı Bülent Tüfenkci, Turgut Temelli ve İnönü Caddelerinde esnafları ve Mimarlar Odası Malatya Şubesini ziyaret etti.

Tüfenkci, ziyaretlerde yaptığı konuşmada, milletin istikrardan yana olduğunu belirtti.

Tüfenkci, 7 Haziran'da yapılan seçimden sonra Türkiye 'nin belirsizliklerle mücadele etmek durumunda kaldığına değinerek, "Bu belirsizliklerden de en fazla dünyası, çalışanlar, emeklilerimiz ve bu coğrafyada yaşayan herkesin etkilendiğini görüyoruz. Ortaya çıkan tablodan sonra gerçekten ülkeyi yönetme noktasında elini taşın altına koyan tek partinin AK Parti olduğunu hep beraber gördük. Diğer partiler iktidardan kaçmak için çok çeşitli bahaneler ürettiler" ifadelerini kullandı.

Tüfenkci, 1 Kasım'da milletin AK Parti'yi tek başına iktidara getireceğine inandığını kaydetti.

Ülkenin en önemli belası terörü sona erdirme noktasında başlayan çalışmaları sonuna kadar devam ettireceklerini belirten Tüfenkci, "Arkasından da yeni bir sıçramayla ekonomik anlamda gerekli kararları alarak ülkeyi rahatlatacağız" açıklamasında bulundu.

AK Parti Malatya Milletvekili ve 4. sıra adayı Nurettin Yaşar da İnşaat Mühendisleri Odası Malatya Temsilcisi Bedir Özten'i ziyaret etti.

Ziyaret sırasında inşaat mühendisleriyle de bir araya gelen Yaşar, istek ve önerilerini aldı.

Yaşar, 1 Kasım'da yapılacak seçimin Türkiye için büyük önem taşıdığını belirtti.

Yaşar, Türkiye'nin bütünlüğü, kalkınması, gelişmesi, bağımsızlığı ve özgürlüğü için mücadele ettiklerini kaydetti.