Genel Seçime Doğru

Genel Seçime Doğru
Genel Seçime Doğru
MALATYA (AA) - AK Parti Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık ve Nurettin Yaşar ile AK Parti Malatya 6. sıra Milletvekili Adayı Ufuk Önalan, 1 Kasım'da...

MALATYA (AA) - AK Parti Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık ve Nurettin Yaşar ile AK Parti Malatya 6. sıra Milletvekili Adayı Ufuk Önalan, 1 Kasım'da yapılacak genel seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerinde bulundu.

AK Parti Malatya İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Çalık, seçim çalışmaları çerçevesinde Malatya Park'taki esnafları ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.

Çalık, 1 Kasım'da yapılacak genel seçimde dua ve destek isteyerek, "1 Kasım'a giderken ülkenin huzurunun ve istikrarın her şeyden önde gelir. AK Parti 13 yılda Türkiye 'de büyük hizmetlere imza attı. 13 yıl boyunca Türkiye AK Parti iktidarlarıyla büyük kazanımlar elde etti" ifadelerini kullandı. 

AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar ile AK Parti Malatya 6. sıra Milletvekili Adayı Ufuk Önalan ise seçim çalışmaları kapsamında Tüccar Pazarı ve Mısır Çarşısı esnafı, Menzil Temsilciliğini ve Safa Vakfı Malatya Temsilciliğini ziyaret etti.

Ziyaretlerde Yaşar, Türkiye'nin geleceği için milletin bir kez daha sandık başına gideceğini anımsatarak, şunları kaydetti::

"Son 13 yılda Türkiye'nin daha demokratik, daha özgür, huzurlu ve güvenli bir ülke olması için attığımız adımlar ülkemizin çehresini değiştirdi. Şu anda ise Türkiye'nin geleceği söz konusu. Gelecek nesiller, Türkiye'nin bütünlüğü, kalkınması ve gelişmesi, bağımsızlığı, özgürlüğü için 13 yıl boyunca mücadele ettik, etmeye devam ediyoruz. Biz bunun için buradayız ve heyecanımızı buradan alıyoruz."

AK Parti Malatya 6. sıra Milletvekili Adayı Ufuk Önalan ise 1 Kasım'ın Türkiye için milat olacağını söyledi.