Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Malatya Milletvekilleri, seçim çalışmalarını sürdürüyor

MALATYA (AA) - AK Parti Malatya Milletvekilleri, seçim çalışmalarına devam ediyor.

AK Parti İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Yazıhan ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Çalık, 1 Kasım'da milletin sandık başına giderek AK Parti'yi tek başına iş başına getireceğine inandıklarını belirterek, "Partimizin kurucusu Recep Tayyip Erdoğan ne zaman 'one minute' dedi, tüm dünya ayağa kalktı. Ne zaman Tayyip Erdoğan, ekonomiyi ayağa kaldırdı, dünya ayağa kalktı. Ne zaman Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı oldu, dünya ayağa kalktı. Ne zaman Tayyip Erdoğan, Ahmet Davutoğlu'na görevi bıraktı, dünya ayağa kalktı ve dünya ayağa kalkmaya devam ediyor. 'Türkiye'yi karıştırmak, bölmek, iç savaş çıkartmak istiyoruz' diyenler var. Sizden istirhamım Bahçeli'ye gereken cevabı siz verin. Kılıçdaroğlu 'na gereken cevabı siz verin. 'Terör örgütüne sırtımı dayıyorum' diyen HDP'ye cevabı siz verin" ifadelerini kullandı.

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin de Gündüzbey ve Yeşilyurt'ta esnafları ziyaret etti, Yeşilyurt Ziraat Odası ve Yeşilyurt Din Görevlileri Vakfında üyelerle buluştu.

Şahin, 1 Kasım seçimlerinden başarıyla çıkacaklarına inandığını belirtti.

AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar da Milli Egemenlik Caddesi'nde esnafları ziyaret etti, Baskilliler Derneği üyeleriyle bir araya geldi, bir sitede toplantı düzenledi.

Yaşar, buralardaki konuşmasında, 1 Kasım'da yapılacak seçimin Türkiye'nin geleceği açısından önemli olduğunu belirterek, milletin geleceği için sandığa gideceğini kaydetti.

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci de Konak Mahallesi esnaflarıyla buluştu, SAĞLIK-SEN, Türkiye Muhtarlar Derneği ve DEMİRYOL-İŞ Sendikası Malatya Şubelerinde üyelerle bir araya geldi.

Tüfenkci, seçimin Türkiye için büyük önem taşıdığını belirterek, milletin dua ve desteğiyle yeniden tek başına iş başına gelmek istediklerini kaydetti.