Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- MHP Malatya Milletvekili adayı Kazancıoğlu ve Kalkan, Doğanşehir ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi

MALATYA (AA) -   MHP  Malatya Milletvelikili adayları Şinasi Kazancıoğlu ve Hakan Kalkan, 1 Kasım genel seçim çalışmaları kapsamında Doğanşehir ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

 MHP Malatya İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Kazancıoğlu ve Kalkan, Doğanşehir İlçesi'nde Söğüt, Kapıdere, Erkenek, Kurucuova, Sürgü, Polat ve Söğüt mahallerinde esnaf ve vatandaşlarla görüştü.

İktidara geldikleri ya da koalisyon ortağı oldukları taktirde belde belediyelerini geri kuracaklarını belirten Kazancıoğlu, "MHP'nin seçim beyannamesinde beldelerin geri kurulacağı vardır. Büyükşehir yasasına da 'hayır' diyen partiyiz. Bu ülkenin, bu milletin sizlerin aleyhine ne varsa onlara 'hayır' diyoruz. Büyükşehir yasası beldelere vurulmuş bir darbedir" dedi.

Kapılarının herkese açık olduğunu ifade eden Kazancıoğlu, kim olduğuna, nereli ve nasıl biri olduğuna bakmadan herkese eşit şekilde hizmet edeceklerini kaydetti.

Hakan Kalkan da hemşehrilerinin desteğine 1 Kasım'da ihtiyaç duyduklarını belirtti. 

MHP olarak parti politikaları doğrultusunda hedefleri bulunduğuun aktaran Kalkan, en büyük hedeflerinin terör hadisesini ülkenin gündeminden düşürmek olduğunu ifade etti.