Genel Sekreter Ataseven'den Başkan Eser'e ziyaret

Genel Sekreter Ataseven'den Başkan Eser'e ziyaret
Genel Sekreter Ataseven'den Başkan Eser'e ziyaret
Malatya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Ataseven, Darende Belediye Başkanı Süleyman Eser'e iade-i ziyarette bulundu

MALATYA (AA) - Malatya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Hilmi Ataseven, Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser'e iade-i ziyarette bulundu.

Ataseven, 1995-1997 yılları arasında Malatya'da görev yaptığı sürede birlikte çalıştığı Eser'i Darende Belediye Başkanı olarak ziyaret etmekten memnuniyet duyduğunu söyledi. Göreve başlamasının ardından kendisini ziyaret eden Eser'e makamında iade-i ziyarette bulunduğunu kaydeden Ataseven, "Süleyman Bey bizler için o dönemde de bugün de her zaman bir ağabey olmuştur. Geçmişte tecrübelerini sağlık alanında paylaşan Süleyman Bey bugün enerjisi ve deneyimlerini Darende'ye hizmet etmeye ayırmıştır" dedi.

Eser de Ataseven'e teşekkür ederek, "Geçmişte birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızı yeniden bürokraside aktif hizmet ederken görmenin memnuniyeti içerisindeyiz. Malatya'da başarılı çalışmalar yapacaklarına inancım tamdır" diye konuştu.

Darende Hulusi Efendi Devlet Hastanesi'ne bir kat ilave ile yeni bir fizik tedavi alanı oluşturmayı hedeflediklerini ve yatırımın bakanlık düzeyinde değerlendirildiğini anlatan Eser; "Bölge hastanesi konumunda olan ve yüzbinlerce insana sağlık hizmeti sunan hastanemizi daha kullanışlı ve tercih edilen bir konuma getirme çabamız bakanlık tarafından uygun görülmüş, teknik çalışmalarda bir hayli mesafe kat edilmiştir. Bugün Sayın Genel Sekreterimizle ve diğer ilgili arkadaşlarımızla da konuyu tekrar değerlendirdik ve uygulamanın çok yerinde bir planlama olduğu noktasını birlikte vurguladık. İnşallah yeni yatırımla hastanemizin hem sunduğu hizmet kalitesi artacak ve daha fazla insan bu imkanlardan yararlanacaktır" ifadelerini kullandı.

Ziyarete Malatya Kamu Hastaneleri Birliği Tıbbi Hizmetler Başkanı Abdulvahap Boztepe, Mali Hizmetler Başkanı Mücahit Düzsöz, Malatya Devlet Hastanesi Yöneticisi Erhan Berk de katıldı.

Ataseven ve beraberindekiler daha sonra Darende Hulusi Efendi Devlet Hastanesi'ni ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.


  ETİKETLER:

  Malatya

  ,

  Kamu

  ,

  Belediye

  ,

  Bugün

  ,

  zaman

  ,

  hizmet