"Göztepe maçını kazanacak gücümüz var"

"Göztepe maçını kazanacak gücümüz var"
"Göztepe maçını kazanacak gücümüz var"
- Yeni Malatyaspor Sportif Direktörü Ravcı: - "Taraftarımızın da desteğiyle karşılaşmadan galip ayrılarak kötü gidişata son vermek istiyoruz"

MALATYA (AA) - Yeni Malatyaspor Sportif Direktörü Ali Ravcı, PTT 1. Lig 'in 7. haftasında karşılaşacakları Göztepe müsabakasından 3 puanla ayrılmak istediklerini söyledi.

Ravcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ligin 6. haftasında deplasmanda Adanaspor'a 2-0 yenilerek istemedikleri bir mağlubiyet aldıklarını belirtti.

Göztepe müsabakasının zor geçeceğini dile getiren Ravcı, "Göztepe iyi bir takım. İyi transferlerle iyi bir ekip oluşturdular. Yarın kendi sahamızda zor bir müsabakaya çıkacağız. Son haftalarda istemediğimiz sonuçlar aldık. Kendi saha ve seyircimiz önünde 3 puan almak istiyoruz" diye konuştu.

Ligde her maçın zor olduğunu ifade eden Ravcı, "Bütün müsabakalara aynı ciddiyetle hazırlanıyoruz. Göztepe maçı bizim için önemli. İyi hazırlandık. Maçı kazanacak gücümüz var. Taraftarımızın da desteğiyle karşılaşmadan galip ayrılarak kötü gidişata son vermek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Ravcı, taraftarı maça beklediklerini dile getirerek, şunları kaydetti:

 "Son dönemlerde istemediğimiz mağlubiyetler aldık. Elazığspor maçında aldığımız ceza nedeniyle kapalı ve maraton tribününde seyircimiz olmayacak. Taraftarımız açık olan tribün ve kale arkalarını doldursunlar. Onların desteğine ihtiyacımız var. Maçın skoru ne olursa olsun 90 dakika boyunca takımlarını desteklesinler. Onların desteğiyle inşallah sahadan 3 puanla ayrılacağız"