Hekimhan'daki trafik kazası

Hekimhan'daki trafik kazası
Hekimhan'daki trafik kazası
- AK Parti MYKY Üyesi ve Malatya Milletvekili Çalık ve İl Başkanı Kahtalı, kazada yaralanan vinçli çekicinin sürücüsünü ziyaret etti

MALATYA (AA) - AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık ve İl Başkanı Hakan Kahtalı, Hekimhan ilçesinde meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanan vinçli çekicinin sürücüsünü ziyaret etti.

AK Parti İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre, Çalık ve Kahtalı, İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezine giderek ameliyattan çıkan sürücü Necati Çağlar'ı ziyaret etti, yaralının yakınlarıyla görüştü.

Ameliyatı gerçekleştiren Prof. Dr. Sezai Yılmaz, hastanın durumunun iyi olduğunu belirtti.

Çalık, Çağlar'a "geçmiş olsun" dileklerinde bulundu, Prof. Dr. Yılmaz'a teşekkür etti.

Necati Çağlar'ın kullandığı Türkiye Elektrik İletim AŞ (TEİAŞ) ait vinçli çekici, Malatya-Hekimhan karayolunun Sarsap Tüneli yakınlarındaki Akyazı mevkisinde, bir kamyona arkadan çarpmış, ardından karşı şeride geçerek başka bir otomobile çarpıp yoldan çıkmıştı. Kazada sürücü Çağlar, ağır yaralanmıştı.

Kazanın olduğu yoldan konvoy halinde geçen AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık ve İl Başkanı Hakan Kahtalı ile beraberindeki heyet de araçlarından inerek yaralıya yardımcı olmuştu.