Hollandalı fotoğraf sanatçısı Zwart, Malatya'ya geliyor

Hollandalı fotoğraf sanatçısı Zwart, Malatya'ya geliyor
Hollandalı fotoğraf sanatçısı Zwart, Malatya'ya geliyor
MALATYA (AA) - Hollandalı Fotoğraf Sanatçısı Arjen Jan Zwart, Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği'nin (MAFSAD) konuğu olarak Malatya'ya...

MALATYA (AA) - Hollandalı Fotoğraf Sanatçısı Arjen Jan Zwart, Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği'nin (MAFSAD) konuğu olarak Malatya'ya geliyor.

Fotokamp Genel Koordinatörü Fotoğraf Sanatçısı Mustafa Ertekin, yaptığı yazılı açıklamada, MAFSAD'ın hazırladığı Fırat Kalkınma Ajansı'nca desteklenen "Uluslararası Malatya Fotokamp" projesi çerçevesinde Arjen Jan Zwart'ın Haziran'da Malatya'ya geleceğini belirtti.

Ertekin, Akçadağ'da bulunan Levent Vadisi'nde 11-14 Haziran arasında gerçekleştirilecek "Uluslararası Malatya Fotokamp" projesi çerçevesinde birçok fotoğrafçının Malatya'ya geleceğini, bunlardan birinin de Hollandalı Fotoğrafçı Arjen Jan Zwart olduğunu kaydetti.

Zwart'ın donanımlı bir fotoğrafçı olduğunu aktaran Ertekin, sanatçının Fotokamp kapsamında 2 gün sürecek "Gerçeklik ve Hayal Arasında" adlı bir atölye çalışması gerçekleştireceğini bildirdi. 


  ETİKETLER:

  Sinema

  ,

  Malatya

  ,

  Fotoğraf