İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Çelik:

İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Çelik:
İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Çelik:
- "2015 yılında 65-70 milyon liralık bir yatırım gücüne sahip olduğumuzu ifade edebilirim"

MALATYA (AA) - İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemil Çelik, 2015 yılı bütçesine ilişkin "2015 yılında 65-70 milyon liralık bir yatırım gücüne sahip olduğumuzu ifade edebilirim" dedi. 

Yakın bir zamanda kurulan Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyetini'ne hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Çelik, burada yaptığı konuşmada, sağlık mazereti nedeniyle biraz gecikmiş bir ziyaret gerçekleştirdiğini söyledi.  İletişim Fakültesi'nin geliştikçe cemiyetle daha içli dışlı olunacağını umduğunu belirten Çelik, "Güzel projeler hayata geçirilecek ve Malatyamızın kalkınmasına, ülkemizin kalkınmasına birlikte destek vereceğiz" dedi. 

Üniversitenin 2015 yılı bütçesine de değinen Çelik, 2013 ve 2014'te toplam aldıkları paranın 80 milyon lira olduğunu anımsattı.

 Bu sene de 50 milyon lira civarında bir yatırım bütçeleri olduğunu anlatan Rektör Çelik, "Bu, bizim kendi katkılarımızla beraber, üniversitemiz öz gelirlerini de katarsak yatırıma, yaklaşık olarak 2015 yılında 65-70 milyon liralık bir yatırım gücüne sahip olduğumuzu ifade edebilirim" diye konuştu. 


  ETİKETLER:

  Malatya

  ,

  Yatırım

  ,

  iletişim

  ,

  lira

  ,

  2015