Kaymakam Kuş, Darendespor'u kutladı

Kaymakam Kuş, Darendespor'u kutladı
Kaymakam Kuş, Darendespor'u kutladı
MALATYA (AA) - Darende Kaymakamı Bünyamin Kuş, Malatya 2. Amatör Küme Büyükler Ligi'nde şampiyon olan Darendespor'un yönetici, teknik heyet ve ...

MALATYA (AA) - Darende Kaymakamı Bünyamin Kuş, Malatya 2. Amatör Küme Büyükler Ligi'nde şampiyon olan Darendespor'un yönetici, teknik heyet ve  futbolcuları ile bir araya gelerek başarılarını kutladı.

Darendespor Kulübü'nün şampiyonluk onuruna özel bir restorantta verdiği iftar yemeğine konuk olan Kuş, Darende halkına yaşattıkları gurur verici şampiyonluk için tüm takımı ve yöneticileri tek tek kutlayarak, başarı belgesiyle Osmanlı Tuğrası işlemeli tablo hediye etti.

Kuş, burada yaptığı konuşmada, Darende'nin sporla anılan bir ilçe olarak, bölgede önemli bir merkez halini aldığını belirtti. İlçenin rafting ve güreş başta olmak üzere, sportif alanlarda her geçen gün adından daha fazla söz ettirdiğini kaydeden Kuş, "1. Amatör Küme Büyükler Ligi'ne yükselerek önemli bir başarı elde eden Darendespor'un, ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceğine yürekten inanıyoruz. Şampiyonluk sürecinde emeği geçen başkan , idareci, teknik kadro ve sporcuları tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum" dedi.

Darendespor Kulübü Başkanı Fatih Kumtepe de spora ve takıma olan ilgisinden dolayı Kaymakam Kuş'a teşekkür ederek, "Bir Darendeli gibi her zaman tribünlerde takımımızı desteklediniz. Bizler, ne kadar sahanın içinde olsak da gözlerimiz dışarıda gelenlere bakıyor. Sizin birçok kez bize destek için geldiğinizi gördük. Bu bize artı bir güç verdi. Takımım adına tekrar teşekkür ederim" diye konuştu.

Yemeğe, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Rauf Özgenç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fevzi İnce, Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü İbrahim Alaattin Ateş de katıldı.