Kozluca eski belediye binası sosyal hizmet binası olacak

Kozluca eski belediye binası sosyal hizmet binası olacak
Kozluca eski belediye binası sosyal hizmet binası olacak
MALATYA (AA) - Malatya Büyükşehir Belediyesi, eski Kozluca Belediye Binası sosyal hizmet binası olarak yeniden tadil edecek.Malatya Büyükşehir...

MALATYA (AA) - Malatya  Büyükşehir Belediyesi, eski Kozluca Belediye Binası  sosyal hizmet binası olarak yeniden tadil edecek.

Malatya Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, büyükşehir belediyesi tarafından tadilata alınan Akçadağ ilçesi eski Kozluca Belediye Binası tadilattan sonra sosyal hizmet binası olarak kullanılacak.

Ön cephesi 3, arka cephesi 5 katlı olan bina, bin 715 metrekare bir alana sahip. Birinci bodrum katta bayanlar için taziye salonu, ikinci bodrum katta ise halı atölyesi veya spor salonuyla çay ocağı olacak şekilde planlandı. Tadilat projesine göre, zemin katta bay taziye sallonu vile toplantı salonu, iki çok amaçlı salon ve muhtar odası yapılacak.

Birinci katta bayan Kuran kursu, iki çok amaçlı salon, öğretmen odası, öğrenciler için etüt odası ve kütüphane, ikinci katta ise bay Kuran kursu, iki çok amaçlı salon, öğretmen odası, öğrenciler için etüt odası ve kütüphane bulunuyor.