Kurban Bayramı'na doğru

- AK Parti Malatya Milletvekili Öz, mesaj yayımladı

MALATYA (AA) - AK Parti Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Öz, mesajında, birlik ve beraberliklerini kuvvetlendiren, paylaşma duygularını arttıran mübarek Kurban Bayramı'na ulaşmış bulunduklarını belirtti. 

Bu mübarek bayram günlerinin Ortadoğu coğrafyasında yaşanan her türlü insanlık dramının ve her türlü terör faaliyetinin son bulmasına vesile olmasını dileyen Öz, şunları kaydetti:

"Biz, bayram iklimini, huzur ve adaleti tüm hayatımıza, tüm yeryüzüne hakim kılmanın çabası içerisindeyiz. Bu vesileyle, ülkemize sığınan tüm mülteci dost ve akraba halkların da bayramını kutlar, en kısa zamanda kendi ülkelerindeki iç çatışmaların ve huzursuz ortamın sona ermesini, kendi ülkelerinde de barış ve huzur içerisinde bayramlar kutlayabilmelerini mutlak ve muktedir olan Cenab-ı Allah'tan niyaz ederim. Bu minvalde, İslam Aleminin Kurban Bayramı'nı  en içten duygularımla tebrik eder, bayramın ülkemize ve tüm Müslüman coğrafyalara huzur getirmesi dileğiyle, şehir merkezimizden köylerimize varıncaya kadar tüm hemşehrilerimin ve Malatya'dan Edirne'ye, Iğdır'a kadar tüm ulusumuzun Kurban Bayramı'nı en kalbi duygularımla tebrik ederek, selam ve hürmetlerimi sunarım."