MAFSAD'tan Rektör Çelik'e plaket

MAFSAD'tan Rektör Çelik'e plaket
MAFSAD'tan Rektör Çelik'e plaket
MALATYA (AA) - Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (MAFSAD), İnönü Üniversitesi Rektörü Cemil Çelik'e plaket takdim etti.Uluslararası Malatya...

MALATYA (AA) - Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (MAFSAD), İnönü Üniversitesi Rektörü Cemil Çelik'e plaket takdim etti.

Uluslararası Malatya Fotokamp Projesi Koordinatörlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, MAFSAD Yönetim Kurulu Başkanı İnan Orhan ve Yönetim Kurulu üyeleri Yılmaz Konuk ile Erkan Bahçe İnönü Üniversitesi Rektörü Cemil Çelik'i makamında ziyaret ederek, "Uluslararası Malatya Fotokamp" projesine katkılarından dolayı Rektör Çelik'e plaket takdim etti.

Çelik, projenin başarılı olmasının Malatya için önem arz ettiğini belirterek, "Önümüzdeki yıllarda da Üniversite olarak üzerlerine düzen her türlü desteği sağlayacağız" ifadesini kullandı. 

MAFSAD Başkanı İnan Orhan ise Fırat Kalkınma Ajansının katkılarıyla hayata geçirdikleri Uluslararası Malatya Fotokamp Projesine İnönü Üniversitesi'nin ciddi katkılar sunduğunu, üniversitenin gücünü yanlarında hissettiklerini kaydetti.


  ETİKETLER:

  Sinema

  ,

  Malatya

  ,

  Fotoğraf

  ,

  yönetim