Malatya Arena Stadı inşaat çalışması

Malatya Arena Stadı inşaat çalışması
Malatya Arena Stadı inşaat çalışması
- AK Parti Malatya Milletvekili Çalık: - "Malatya'da 25 bin seyirci kapasiteli stadyum inşaatıyla altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatı ikmal işi ihalesi 14 Aralık'ta İstanbul'daki TOKİ Başkanlığı hizmet binasında gerçekleştirilecektir"

MALATYA (AA) - AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya'da 25 bin seyirci kapasiteli stadyum inşaatıyla altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatı ikmal işi ihalesinin 14 Aralık'ta İstanbul'daki TOKİ Başkanlığı hizmet binasında gerçekleştirileceğini bildirdi.

Çalık, yaptığı yazılı açıklamada, Malatya Arena Stadı inşaatı ikmal ihalesinin iptal edildiğine dair kamuoyuna gerçekle ilgisi olmayan haber servis edildiğini belirtti.

TOKİ Başkanlığı tarafından ihale için daha önce 9 Aralık 2015 tarihi verildiğini, ancak bu tarihin daha sonra 14 Aralık 2015 olarak değiştirildiğini aktaran Çalık, söz konusu ihalenin 14 Aralık'ta yapılacağına dair bilginin TOKİ'nin resmi internet sitesinden duyurulduğunu kaydetti. 

Çalık, "Malatya'da 25 bin seyirci kapasiteli stadyum inşaatıyla altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatı ikmal işi ihalesi 14 Aralık'ta saat 14.30 da İstanbul'daki TOKİ Başkanlığı hizmet binasında gerçekleştirilecektir" ifadelerini kullandı.