Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Çakır, muhtarlarla bir araya geldi

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Çakır, muhtarlarla bir araya geldi
Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Çakır, muhtarlarla bir araya geldi
MALATYA (AA) - Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Yeşilyurt Muhtarlar Derneği ile Türkiye Muhtarlar Derneği Malatya Yeşilyurt Şubesi'ni...

MALATYA (AA) - Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Yeşilyurt Muhtarlar Derneği ile Türkiye Muhtarlar Derneği Malatya Yeşilyurt Şubesi'ni ziyaret etti.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Çakır, vatandaşların sıkıntılarını ilk olarak muhtarlara ilettiklerini ve muhtarların da bu sorunlarının kendilerine ulaşmasında bir köprü görevi gördüklerini belirtti. 

Muhtarları her zaman önemsediklerini ifade eden Çakır, "Her gittiğimiz yerde muhtarlarımız bizim mihmandarlarımız oluyor. İlçelerimizde, köylerimizde ekiplerimizin ilk gittiği yer muhtarlarımız. Bölge sorunları ile kendisine gelen istek ve talepleri bizlere direkt olarak iletiyorlar. Bölgesi ile ilgili çalışmaları gündeme taşıyorlar. Muhtarlarımız güzel hizmetler üretiyorlar" ifadesini kullandı. 

Yeşilyurt Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Şahbaz da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Bugüne kadar yaptıkları hizmetlerden dolayı Başkanımız Ahmet Çakır ve ekibine teşekkür ediyoruz" açıklamasında bulundu. 

Türkiye Muhtarlar Derneği Malatya Yeşilyurt Şube Başkanı Abuzer Taylan, yapılan hizmetlerden mutluluk duyduklarını kaydetti.