Malatya Büyükşehir Belediyesi et nakil araçları satın aldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi et nakil araçları satın aldı
Malatya Büyükşehir Belediyesi et nakil araçları satın aldı
MALATYA (AA) - Malatya Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı bünyesinde hizmet vermekte olan Veteriner Şube Müdürlüğü...

MALATYA (AA) - Malatya Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı bünyesinde hizmet vermekte olan Veteriner Şube Müdürlüğü tarafından iki et nakil aracı satın alındı.

Malatya Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Büyükşehir Belediyesi fiziki yatırımlarının yanında sosyal ve kültürel çalışmalarda yaparak vatandaş memnuniyetine önem vermektedir.

Veteriner şube müdürlüğü büyükşehir belediyeler kanununun ilgili maddesi gereğince vatandaşların sağlıklı ve hijyenik et tüketimini sağlamak amacıyla soğutuculu et nakil aracı satın aldı. 

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından alınan et nakil araçları Hekimhan ile Akçadağ Belediyelerine düzenlenen protokolle teslim edildi. Et nakil araçları mezbahaneler de kesim yapıldıktan sonra etlerin ilçe kasaplarına sağlıklı ve temiz bir şekilde ulaşmasını sağlamak amacıyla kullanılacak.


  ETİKETLER:

  Malatya

  ,

  ilçe

  ,

  sosyal

  ,

  Büyükşehir

  ,

  hizmet

  ,

  nakil