Malatya İl Milli Eğitim Toplantısı Hekimhan'da yapıldı

Malatya İl Milli Eğitim Toplantısı Hekimhan'da yapıldı
Malatya İl Milli Eğitim Toplantısı Hekimhan'da yapıldı
MALATYA (AA) - İl Mili Eğitim Toplantısı'nın beşincisi Hekimhan ilçesinde gerçekleştirildi. Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, toplantı için...

MALATYA (AA) - İl Mili Eğitim Toplantısı'nın beşincisi Hekimhan ilçesinde gerçekleştirildi. 

Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, toplantı için geldiği Hekimhan'da Kaymakam Mesut Çoban'ı ziyaret etti. Ardından başkanlığını yaptığı İl Mili Eğitim Toplantısı için Hekimhan Öğretmenevi toplantı salonuna geçen Tatlı, ilçe Milli Eğitim müdürleriyle eğitim konusunda yapılan çalışmaları masaya yatırdı. 

 Tatlı, burada yaptığı konuşmada eğitimin dinamik bir süreç olduğunu belirtti. Bazen günlük bazen de aylık mevzuatların değişebildiğini kaydeden Tatlı, "İl genelinde birlik sağlamak açısından, ilçe müdürlüklerimizin taleplerini, sıkıntılarını yerinde görmek ve incelemek daha doğru oluyor. İl genelinde yapacağımız faaliyetler, Eğitim öğretimin büyümesi ve varsa aksaklıkların düzeltilmesi ve eğitimin daha iyiye götürülmesi konularını toplantılarda paylaşıyor ve tartışıyoruz" dedi.

Hekimhan İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Dilek, ziyaretlerinden dolayı Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Tatlı ve ilçe müdürlerine teşekkür etti. 


  ETİKETLER:

  Malatya

  ,

  Kaymakam

  ,

  ilçe

  ,

  eğitim

  ,

  Birlik

  ,

  çoban