Malatya Valisi Kamçı, YİKOB'da incelemelerde bulundu

Malatya Valisi Kamçı, YİKOB'da incelemelerde bulundu
Malatya Valisi Kamçı, YİKOB'da incelemelerde bulundu
MALATYA (AA) - Malatya Valisi Süleyman Kamçı, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığını (YİKOB) ziyaret ederek incelemelerde bulundu.Valilikten...

MALATYA (AA) - Malatya Valisi Süleyman Kamçı, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığını (YİKOB) ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Kamçı, Büyükşehir statüsüne geçen Malatya'da İl Özel İdaresi Teşkilatının sona ermesiyle oluşturulan YİKOB'un çalışmaları ve fiziki bünyesi hakkında bilgiler almak ve çalışmalarını yerinde görmek amacıyla gerçekleştirdiği ziyarette Vali Yardımcısı Ömer Dağdeviren ve başkanlık birim amirlerince karşılandı. 

Binanın bulunduğu alanda incelemeler yapan Kamçı, YİKOB içindeki birimleri tek tek gezerek çalışanlarla görüştü. İncelemelerinin ardından Dağdeviren'den sinevizyon eşliğinde brifing alan Kamçı, personele çalışmalarında başarılar diledi.  

Dağdeviren de hizmetlerin aksatılmadan sürdürülmesi amacıyla özverili bir şekilde çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, Kamçı'nın talimatları doğrultusunda faaliyetlerini aksatmadan sürdüreceklerini kaydetti.