Malatya'da Bölgesel Voleybol Şampiyonası başladı

Malatya'da Bölgesel Voleybol Şampiyonası başladı
Malatya'da Bölgesel Voleybol Şampiyonası başladı
MALATYA (AA) - Erkekler Bölgesel Voleybol Şampiyonası Malatya'da başladı.Battalgazi Spor Salonu'nda Malatya Yeşilyurtspor, Adıyaman Cendere Doğaspor,...

MALATYA (AA) - Erkekler Bölgesel Voleybol Şampiyonası Malatya'da başladı.

Battalgazi Spor Salonu'nda Malatya Yeşilyurtspor, Adıyaman Cendere Doğaspor, Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Malatya Öncü ve İzcilik Genç ve Elazığ Akkiraz Belediye takımlarının katıldığı şampiyona, 3 gün sürecek.

Malatya Voleybol İl Temsilcisi Mehmet Aslan, gazetecilere yaptığı açıklamada, Erkekler Bölgesel Voleybol Şampiyonası'nda organizasyon hazırlıklarını en iyi şekilde yaptıklarını belirterek, takım oyuncularının 3 gün boyunca kentte misafir olacağının kaydetti.

Amaçlarının takımları en iyi şekilde ağırlamak olduğunu dile getiren Aslan, şampiyonadan galip ayrılan takımın 13-15 Şubat tarihleri arasında Adıyaman Kahta İlçesinde yapılacak Voleybol 3. Lige çıkmak için final müsabakalarına katılacağını ifade etti.

Şampiyonanın ilk günündeki karşılaşmalarda, Malatya Yeşilyurtspor Adıyaman Cendere Doğaspor'u 3-1,  Malatya Öncü ve İzcilik Genç takımı Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nü 3-2 yendi. 


  ETİKETLER:

  Adıyaman

  ,

  Malatya

  ,

  spor

  ,

  Belediye

  ,

  Final

  ,

  Voleybol

  ,

  genç

  ,

  Aslan