Malatya'da "karla mücadele" konulu toplantı düzenlendi

Malatya'da "karla mücadele" konulu toplantı düzenlendi
Malatya'da "karla mücadele" konulu toplantı düzenlendi
MALATYA (AA) - Malatya Büyükşehir Belediyesi Altyapı Koordinasyon Merkezi tarafından "karla mücadele" konulu toplantı düzenlendi.Büyükşehir...

MALATYA (AA) - Malatya Büyükşehir Belediyesi Altyapı Koordinasyon Merkezi tarafından "karla mücadele" konulu toplantı düzenlendi.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Zeki Sarılar, belediye hizmet binasındaki Fırat Toplantı Salonu'nda tertiplenen toplantıda, 2015-2016 yılı "kış sezonunu" değerlendirdiklerini belirtti.

Sarılar, geçen yıl yoğun bir kar yağışı olduğuna dikkat çekerek, "Ekiplerimiz gece gündüz özverili bir şekilde çalışarak sezonu sorunsuz bir şekilde tamamladılar. Yeni aldığımız araç ve iş makineleriyle araç filolarımız daha da güçlendi. Bu sezon da aynı plan ve program çerçevesinde çalışmalar yürütülecek" ifadelerini kullandı.

Toplantıya, 13 ilçe belediyesinin görevlileri, Büyükşehir Belediyesinin ilgili daire başkanlıklarıyla güvenlik ve sağlık birimlerinden temsilciler katıldı.