Malatya'da "Semt Konakları Yaz Okulu" programı

Malatya'da "Semt Konakları Yaz Okulu" programı
Malatya'da "Semt Konakları Yaz Okulu" programı
MALATYA (AA) - Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından "Semt Konakları Yaz Okulu Final Etkinlikleri" programı düzenlendi.Belediyeden yapılan yazılı...

MALATYA (AA) - Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından "Semt Konakları Yaz Okulu Final Etkinlikleri" programı düzenlendi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, kongre ve kültür merkezinde düzenlenen programda, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, fiziki yatırımların yanı sıra kültürel faaliyetleri de önemsediklerini belirtti.

Çakır, 5 semt konağı ve 2 eğitim merkeziyle 15 çok amaçlı sosyal tesisi de hizmete sunduklarını aktardı.

Sosyal sorumluluk projelerinin devam edeceğini belirten Çakır, şöyle konuştu:

"Bu vesileyle bütün çocuklarımızı gözlerinden öpüyorum. Ailelerimize de teşekkür ediyorum. Çocuklarını buraya gönderiyorlar. Biz de hassasiyetle çocuklarımızın hem değerler eğitimi alması noktasında hem toplumsal davranış anlamında elimizden gelen katkıyı sunuyoruz. Öğretmenlerimiz, görev alan tüm yönetici arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Bundan sonra inşallah bu çalışmalarımızı arttırarak devam ettireceğiz."

Programa, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertan Mumcu, daire başkanları, şube müdürleri ve vatandaşlar katıldı.